Mirka Čechová

Mirka Čechová

Ahoj, som Mirka. 

Mojou prácou je zviditeľniť vašu firmu v online svete prostredníctvom 

  • vašej značky, 
  • vašej internetovej stránky, 
  • sociálnych sietí 
  • a online marketingu.

Venujem sa tvorbe a úprave webov na WordPresse a Joomle, správe sociálnych sieti, SEO, online marketingu a copywritingu.

Môžete ma kontaktovať:

ako to všetko začalo

K online prostrediu som prvýkrát „pričuchla“ počas štúdia na vysokej škole. Ako brigádnička som pracovala v Azet.sk. Po škole som pokračovala v tejto firme, ale už ako produktový špecialista na inzertnom portáli Bazar.sk.

Táto práca bola pre mňa veľkou školou a vlastne položila základ môjho ďalšieho profesného smerovania.

Počas rodičovskej dovolenky som začala s tvorbou webov. V tej dobe som najprv začala písať blog www.minimalisti.sk o minimalistickom životnom štýle. Popri tvorbe obsahu na tento blog ma zaujala aj práca na dizajnovej stránke webu. Popritom som sa venovala aj copywritingu. 

Fascinovala ma najmä možnosti tvorby kreatívnych a jedinečných webstránok, ktoré pritiahnu oči návštevníkov a ponúknu im informácie, ktoré hľadali – v prehľadnej štruktúre, kvalitnom obsahu a krásnom dizajne.

Po rodičovskej bolo teda IT prostredie jasnou voľbou – začala som sa venovať tvorbe webov a ich obsahu (textovému, grafickému). Už to bude teda 10 rokov čo sa moje profesné smerovanie točí okolo tvorby, úpravy a správy webov a ich obsahu. 

Milujem túto kombináciu techniky a kreativity.

moji klienti